KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14545362
nr 1454 5362
3 st, Helge Sjöqvist respektive C Berglund. Stockholmsmotiv. Signerad. Olja på pannå respektive duk, 24x19 cm - 20x27 cm, yttermått inklusive ram: 33x28-28x35 cm
Utrop:
300 kr
Såld:
100 kr
måndag 14 mars 2022
kl 20:23:27
12/3 17:15:54